Yaş Sınırlaması

13 yaş ve altındaki oyuncu adaylarının ebeveyn isteği dışında sisteme kayıt olmaları yasaktır.

13 Yaş altındaki oyuncu adaylarının sisteme kayıt olması kesinlikle yasaktır.

Oyun içerisinde tespit edilen 13 yaş altı oyuncuların hesapları kişinin belirtilen yaşını doldurana kadar kapatılacaktır.


Ücretsiz Oyun

Oyun tamamen ücretsiz olarak oynanabildiği gibi, yardımcı nesnelerin kullanımı, belirtilen fiyatlarda ödeme yapılarak sağlanabilmektedir.Geri Dönüşüm

Kullanıcıların kendi karakterlerini geliştirmek amacı ile yaptığı ödemeler karşılıksız kalmaz. Sistem güçlendirme, geliştirme çalışmalarıyla kullanıcılara hizmet kalitesi olarak geri dönecektir.Hesap Paylaşımı

Kullanıcı bilgilerinin paylaşımı kesinlikle yasaktır.

Hesabın veya oyun içindeki herhangi bir eşyanın, başka kişi ya da kurumlara Ücret (TL, $, EURO vs) , Oyun Parası (Yang) veya Ejder Parası (EP) karşılığında Satılması Kesinlikle yasaktır.

Hesapların takası durumunda hiçbir Oyun Yöneticisi, Moderatörü vs. sorumlu tutulamaz. Tarafların kendi aralarındaki meseledir. Sorumluluk taraflarındır.


Dosya Paylaşımı / Hesap Soyulmaları / Eşya Çalınması

Oyun içindeki diğer kullanıcılardan veya internet bağlantılarıyla alınan dosyalardan gelebilecek olan ve bilgisayarınızda çalıştırıldığında klavyede basılan her tür harf,sayı vb. karakterlerin kaydedilmesi durumunda hesap soyulmaları meydana gelmektedir.

Hesap güvenliği tamamen kullanıcıya aittir ve bu gibi durumlarda çalınan hesap, nesne vs. geri iadesi MilasMt2 ekibinin insiyatifindedir. Eşyalarınızın bulunması durumunda iade isterlerse yapabilirler.

Eğer ispat edilirse hırsız hesap süresiz kapatılır.Oyuncular Arası İletişim

Oyun içerisinde, oyuncular arası ilişkiler sonucu gerçek hayatta ortaya çıkabilecek hiçbir olaydan MilasMt2 Yönetimi sorumlu tutulamaz.